VPL-VW500ES Projeksiyon

 

4k projeksiyon
VPL-VW500ES Projeksiyon Cihazı 

4K: Full HD'nin 4 katından daha kaliteli

4K, beyaz perdenin yaşatabileceği en iyi deneyimdir. VPL-VW500ES, bu etkileyici sinema deneyiminin aynısını evinizde yaşamanızı sağlar.

İnanılmaz 4096 x 2160 çözünürlükteki resimler ve 200.000:1 değerindeki olağanüstü yüksek dinamik kontrast oranı, film izlemek için evinizden çıkmak istemeyeceğiniz etkileyicilikte ayrıntılar üretir.

2D ve 3D içerik 4K'ya yükseltilir
Doğal 4K materyallerin sayısının günden güne artmasına rağmen Reality Creation teknolojimizle mevcut 2D ve 3D disklerinizi inanılmaz 4K deneyimine yükseltilmiş olarak izleyebilirsiniz. 3D filmler dahil tüm favori filmlerinizi en iyi şekilde izleyebilir ve her zamankinden daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

PrimeSuppot
VPL-WV500ES, ekstra ücret gerektirmeyen 3 yıllık PrimeSupport paketini içerir ve 1 yıllık (veya 1000 saatlik) lamba garantisine sahiptir. Sorun yaşamanız durumunda beklenmedik masraflarla karşılaşmazsınız; ücretsiz, çok dilli yardım hattımızı arayarak hızlı, profesyonel teknik destek alabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Görüntüleme sistemi Yüksek Kare Hızına sahip SXRD paneli
Işık Çıkışı 1700 lm
Kontrast oranı 200.000:1 (Dinamik Kontrast)
Ekran öğeleri  0,74 inç x 3
Etkin ekran boyutu
Ekran öğeleri 4K (4096 x 2160) x3 / 26.542,080 piksel
Etkin pikseller
Projeksiyon lensi Elektrikli (Yaklaşık 2,06 x) / Elektrikli
Zum / Odak
Projeksiyon lensi Elektrikli, V +%85 / -%80 H:+/-%31
Lens kaydırma
Işık kaynağı Ultra yüksek basınçlı lamba 265 W tipi
Ekran boyutu 60 inç - 300 inç
Reality Creation VAR (4K Reality Creation)
"4K Ana Kopyalı" Blu-ray ile Uyumlu VAR
4K 60P (YUV) 4:2:0 / 8 bit VAR
X.V renk VAR
3D özelliği VAR
3D verici Dahili RF verici
3D gözlükler TDG-BT500A (İsteğe Bağlı)
Otomatik Kalibrasyon VAR
Manuel Kalibrasyon HSV Renk Düzeltme
Resim Konumu Belleği VAR
Kablosuz HDMI özelliği IFU-WH1 (İsteğe Bağlı)
Gelişmiş İris Sürüm 3
Resim modları 9 mod
Gama modları 11 mod
Panel Hizalaması Var (Kaydırma / Alan)
Giriş/Çıkış Dijital RGB/Y Pb/Cb Pr/Cr
HDMI (2 giriş)
Giriş/Çıkış RS-232C
Remote
Giriş/Çıkış RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX
LAN
Giriş/Çıkış IN Mini Jak
Giriş/Çıkış Mini jak, DC 12 V Maks. 100 mA
TRIGGER
Giriş/Çıkış DC 5 V. MAKS. 500 mA
USB
Akustik ses 26 dB
Güç gereksinimi AC 100 V - 240 V, 3,0 A - 1,3 A,50/60 Hz
Enerji tüketimi Maks. 375 W
Gövde Rengi Siyah
Standart dış ölçüler 495,6 mm En x 195,3 mm Boy x 463,6 mm Derinlik
Ağırlık Yaklaşık 14 kg
Mevcut Aksesuarlar Uzaktan Kumanda RM-PJ24
AA (R6) boyutlu manganez piller (2)
Projektör için AC Güç Kablosu (1)
Hızlı yardım el kitabı (1)
Çalıştırma Talimatları (CD-ROM) (1)

 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

4K gerçek çözünürlük: Full HD'den 4 kat daha iyi
Ödün vermez: VPL-VW500ES 4096 x 2160 4K çözünürlük (dijital sinemalarda DCI standardı) sunar. Profesyonel sinema uzmanlığımızı kullanarak 4K SXRD paneller geliştirdik ve pikselleri yapay bir şekilde artırmadan doğal 4K resimler ürettik.
Ultra yüksek kontrast oranı ve parlaklık
VPL-VW1000ES için geliştirilen optik teknolojisinden yararlanarak VPL-VW500ES'de hem yüksek parlaklığa (1700 ANSI lümen) hem de yüksek kontrasta (200.000:1 dinamik kontrast oranı) ulaştık. Bu sayede, aydınlık odalarda bile kristal netliğinde, parlak ayrıntılarla dolu görüntüler görürsünüz.
Gelişmiş SXRD panelleri
4K dijital sürücü panelleri, her karede pikseller arasındaki mesafeyi en aza indirir ve 2,5 milisaniye gibi inanılmaz bir tepki hızına sahiptir. LCD TV'lerden çok daha hızlı ve istikrarlı olan bu paneller, her sahnede ultra yumuşak, noktasız resimler ve doğal, akıcı hareketler sunar.
Triluminos Ekran
VPL-VW500'ün optik motoru ve SXRD panelleri, Triluminos Ekran teknolojimizle birlikte standart projektör sistemlerine kıyasla daha geniş bir renk aralığı, daha fazla ton ve doku üretir. Bunun sonucunda daha fazla saflık, derinlik ve gerçekçilik elde edilir.
Yeni Motionflow
Motionflow teknolojimizi geliştirdik. "Kombinasyon" modu "Film Projeksiyonu" ve "Hareket Geliştirici" modlarımızı kullanarak heyecanlı, hareketli sahnelere kare eklemek suretiyle bulanıklığı azaltır ve parlaklığı korur. Sinema tutkunları orijinal 24 kare/saniye hızını korumak için "Gerçek Sinema" modunu seçebilir.
Endüstri standardı RF 3D ile uyumlu
Dahili RF iletici daha geniş bir kapsama alanı ve daha istikrarlı bir kullanım için her RF 3D gözlükle senkronize olur ve kablo gerekmez.
Reality Creation: Filmlerinizi 4K'ya yükseltir
Doğal 4K materyallere ek olarak mevcut Full HD Blu-ray™ veya DVD film koleksiyonunuzu 4K deneyimine yükselterek izleyebilirsiniz. Reality Creation, 3D filmleri 4K'ya yükseltirken bile Full HD içeriği önemli oranda geliştiren bir Super Resolution teknolojisidir.
"4K Ana Kopyalı" Blu-ray™ disklerle uyumludur
4K materyalleri Full HD'ye dönüştürmek için kullanılan teknolojiyi kullanan VPL-VW500ES, "4K Ana Kopyalı" disklerle doğal 4K'ya yakın bir deneyim yaşamanızı sağlar ve içeriği 4K piksel çözünürlüğe ve orijinalin genişletilmiş renk aralığına mümkün olduğunca yakınlaştırır.
Yeni 4K standardı: 60 kare/saniye
VPL-VW500ES 60 kare/saniye hızında 4K (YUV 4:2:0 renk sinyalinde) görüntü gösterebilir. Bu, yeni 4K endüstri standardıdır ve eski 24p standardından çok daha yüksektir. Bunun sonucunda üstün renk ve gerçekçilikte, daha akıcı görüntüler elde edersiniz.
Kompakt tasarım
VPL-VW500ES, lider projektörümüz VPL-VW1000ES'den yaklaşık 18 cm daha kısa olmasını sağlayan daha küçük bir optik motora sahiptir; böylece kurulum için daha fazla esneklik sunar.
Öne dönük fan
Fan önde bulunduğu için kurulum yaparken duvarla projektör arasında boşluk bırakmak veya hava alma/tahliye etme alanı ayarlamak gerekmez. Bu, daha büyük bir şekilde yansıtılan görüntüler için yansıtma mesafesini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.
Daha geniş kaydırma özellikli, yakınlaştırmalı lens
2,06 motorlu yakınlaştırmalı lens ile %85 dikey ve %31 yatay genişlikteki lens kaydırma aralığı, tavanın çok yüksek olduğu durumlarda bile daha fazla kurulum esnekliği sunar.
Ev otomasyonu için uygundur
VPL-VW500ES çoğu ev otomasyon sistemiyle uyumludur. RS232 arabirimi, RJ45 kontrolü ve IR-IN terminaline sahiptir.
Otomatik kalibrasyon
Projektör uzun süre kullanıldıktan sonra renk otomatik olarak orijinal fabrika koşullarına kalibre edilir. Ekstra kalibrasyon ekipmanı veya kamera gerekmez; dahili renk sensörü tüm gerekli bilgileri depolar.
Manuel HSV Renk Düzeltme
Düzeltme aracı, tam istediğiniz görüntüyü almanız için her rengin tonunu, doygunluğunu ve parlaklığını ayarlamanızı sağlar.
Resim Konumu Belleği
Bu özellik, yakınlaştırmalı lensin konumunu hatırlar. Konumu bir filmin en boy oranıyla (16:9 ve Sinemaskop dahil) eşleştirebilir ve ayarları gelecekte izlemek için depolayabilirsiniz.
Elektronik panel hizalaması
Her pikseldeki kırmızı ve mavi öğelerin yeşil öğelere karşı hassas bir şekilde konumlandırılmasını sağlar. Optimum netlik için 0,1 piksel düzeyinde ayar yapılabilir.

4k projeksiyon4k projeksiyon
 


Kullanıcı YorumlarıBize Ulaşın

İskender Paşa Mahallesi Feyzullah Efendi Sokak No: 25 Fatih / İSTANBUL


Ad Soyad 

Telefon